Сервісна служба компанії МазурТехСервіс

Професіоналізм та якість обслуговування

Компанія МазурТехСервіс є офіційним дилером та сервісним центром тракторів компанії Арматрак (Armatrac) на території України. Наша сервісна служба надає всі види робіт з обслуговування та ремонту техніки Armatrac, забезпечуючи нашим клієнтам максимально можливий рівень обслуговування.

Кваліфіковані та сертифіковані спеціалісти компанії МазурТехСервіс забезпечують виконання всіх видів робіт на професійному рівні, використовуючи сучасне технічне обладнання та оригінальні запчастини. Наші фахівці проводять заміну мастила, гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт любої складності, а також встановлюють додаткове обладнання.

 

Наша сервісна служба укомплектована сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє ефективно та оперативно виявляти та усувати будь-які несправності. Ми прагнемо забезпечити максимально можливу продуктивність та надійність техніки Armatrac для наших клієнтів.

Гарантія на проведені роботи є однією з головних переваг обслуговування в компанії МазурТехСервіс. Наші клієнти можуть бути впевнені, що будь-які роботи з обслуговування та ремонту техніки Armatrac будуть виконані на найвищому рівні.

Звертаючись до сервісної служби компанії МазурТехСервіс