Про бренд ArmaTrac

Про бренд ArmaTrac

ArmaTrac є експортним брендом Erkunt Tractor Ind. Inc., турецької тракторої компанії, яка з 2003 року займається виробництвом високоякісних та іноваційних тракторів. В даний час трактори ArmaTrac випускаються з двигунами Perkins (Великобританія), Deutz (Німеччина) і трансмісіями від ZF (Німеччина) і Carraro (Італія).

ArmaTrac є єдиним тракторним брендом що фінансується державою по програмі TURQUALITY® Turkish Brand Development, а також єдиним брендом, що несе знак якості TURQUM®. Відомі своєю відмінною паливною економічністю, високою продуктивністю і довговічністю, ви можете знайти трактори ArmaTrac в 24 країнах світу - це число, яке швидко росте на тлі високого попиту фермерів.

Про компанію Erkunt Tractor Ind. Inc

Про компанію Erkunt Tractor Ind. Inc

Erkunt Tractor Ind. Inc. - перша компанія в Туреччині що має міжнародні ліцензії з якості по виробництву тракторів. Нинішній турецький тракторний сектор включає близько 59 000 щорічних продажів.

Оскільки сільське господарство є основним джерелом національного доходу, не дивно, що більше 30 різних брендів тракторів конкурують один з одним за свої власні ринки. На настільки вимогливому і швидко зростаючому ринку Erkunt Tractor посіла 3-є місце в турецькому тракторному секторі всього за 6 років з початку виробництва. 

Компанія також була названа в числі 100 кращих компаній в країні, які найбільшою мірою інвестують в дослідження і розробки. Erkunt Tractor експортує свої трактори по всьому світу з 2007 року під торговою маркою ArmaTrac.

Повна інформація на сайті компанії  

Armatrac (Арматрак) в Україні

Armatrac (Арматрак) в Україні

ПП "МТС" є офіційним дилером торгівельної марки Арматрак в Україні

На виставковій площадці ПП "МТС" завжди представлені трактори Armatrac в Україні, наші співробітники пройшли кваліфиковане навчання на заваді компанії в Туреччині та завжди готові надати вичерпну інформацію щодо тракторів Арматрак. Наявність тракторів Арматрак в Україні - це можливість купити трактори в Україні швидко та на вигідних умовах.

На складах ПП "МТС" завжди є всі необхідні запчастини до тракторів Арматрак в Україні.