JYMPА MAQUINARIA AGRICOLA

Іспанська компанія JYMPA Maquinaria Agricola відома як один з європейських лідерів в області виробництва ґрунтообробної техніки. Завод заснований в 1970 в місті Кастельсера каталонській провінції Лерида. Сільгосптехніка - пріоритетний напрямок діяльності компанії.

 

Продукція JYMPA (Джимпа) завоювала визнання у всьому світі, завдяки застосуванню новітніх конструкторських рішень, надійності в роботі і довгому терміну служби, про що свідчить сертифікат європейського стандарту якості ISO 9001.

 

З моменту заснування компанія JYMPA постійно розвивається і використовує у виробництві своєї продукції новітні науково-інженерні досягнення, сучасні матеріали і обладнання.

Офіційний дилер Джимпа (Jympa) в Україні

ПП "МазурТехСервіс" - як офіційний дистрибютер компанії JYMPA в Україні, пропонує сільськогосподарські машини, сконструйовані відповідно до технологічних інновацій і потреб сучасного АПК. Проста в експлуатації техніка Jympa (Джимпа) дозволяє в короткі терміни проводити ефективний обробіток грунтів будь-якої складності та повної її підготовки до процесу землеробства з метою отримання високих врожаїв.

Ознайомитись з грунтообробною технікою Jympa в Україні можна на виставкових майданчиках ПП "МТС". Звяжіться з нами та замовте презентацію техніки Джимпа, щоб власноруч переконатися в її простоті та ефективності, а наші сертифіковані співробітники дадуть відповіді на всі Ваші запитання.