Ozduman (Оздуман) - провідний виробник сільськогосподарської техніки з Туреччини

Ozduman (Оздуман) - провідний виробник сільськогосподарської техніки з Туреччини
Фірма Ozduman заснована в 1976 році і на сьогоднішній день є провідною компанією в секторі сільськогосподарської техніки.
 
Автоматизована система виробництва дозволяє домогтися компанії Оздуман максимальної якості товарів і послуг, тим самим виконуючи основний принцип компанії 'Наш Клієнт = Наш Бос'.
 
Загальна площа виробничих цехів компанії Оздуман складає 27.000 кв. м, з яких 9.000 - закриті приміщення, оснащені новітніми верстатами з технологією ЧПУ, машинами плазмового та лазерного різання, парком гідравлічних і високотехнологічних пресових машин, а також роботизованих зварювальних апаратів.
Фірма Ozduman, пропонує фермерам свої сівалки, культиватори, та іншу грунтообробну техніку розроблену з використанням новітніх технологій. Знаючи що успіх і якість фірми не є збігом, компанія підтверджує їх звітами випробувань отриманими в Сельчукском Університеті Агрономічного факультету департаменту сільськогосподарської техніки та кваліфікацію виробництва зареєстровану в TSE (Турецький інститут стандартів).
Ozduman (Оздуман) в Україні

Ozduman (Оздуман) в Україні

ПП "МазурТехСервіс" - офіційний дилер Оздуман (Ozduman) в Україні, представляє лінійку техніки компанії Оздуман, технічну та сервісну підтримку, а також забезпечує власників техніки оригінальними запчастинами Ozduman. 

 

На нещодавно проведеній в Україні систавці InterAgro-2018, компанія Оздуман та ПП "МТС" - представили на українському аграрному рику лінійку своєї продукції: дискові сівалки точного висіву восьмирядну Ozduman HVM-D, та Ozduman YCM-G, а також культиватор Vibcom 6000

 

Також на постійній основі лінійка турецкого виробника сільхозтехніки Оздуман представлені на виставкових майданчиках ПП "МТС", де Ви можете ознайомитись з ними в зручний для вас час, та отримати всю необхідну технічну інформацію та кваліфікаційну консультацію від сиртифікованих менеджерів ПП "МТС". 

 

Звяжіться з нами, та замовте презентацію