ArmaTrac — більше потужності та інновацій

ArmaTrac — більше потужності та інновацій

Один із найбільших турецьких виробників сільськогосподарської техніки та тракторів, компанія Erkunt Tractor Ind. Inc, яка постачає на український ринок трактори під брендом «ArmaTrac», представила широку лінійку новинок серед техніки власного виробництва, які наступного року будуть доступні користувачам в Україні.

Нагадаємо, що офіційним представником в Україні техніки компанії Erkunt Tractor Ind. Inc є підприємство «МТС», що працює на ринку України з 2005 року та реалізує б/в та нову сільськогосподарську техніку відомих світових виробників.

Головною новинкою Agritechnica 2019 на стенді компанії для світового та українського ринків є повнопривідний трактор 1254 Lux CRD4 із потужністю двигуна 125 к. с. «Трактор потужністю 125 к. с. компанія представляє на виставці Agritechnica 2019 уперше. На сьогодні це найпотужніша модель у лінійці компанії. Проте це не єдина особливість трактора. Адже це одна з нових моделей для європейського ринку, яка характеризується багатою комплектацією», — говорить Анатолій Мазур, директор ПП «МТС».

Для ринку цю модель трактора оснащують чотирициліндровим оригінальним двигуном Deutz, який відповідає останнім екологічним нормам, прийнятим у Євросоюзі. Модель буде цікава не лише європейському фермеру, а й українському споживачу своєю комфортністю, багатофункціональністю, зручністю у використані та доступною ціною. Працюватиме цей трактор із гідромеханічною реверсивною КПП 16/16 від німецької компанії ZF.

Приставка Lux у назві трактора також не випадкова. Адже він має низку додаткових систем, які полегшують та спрощують працю оператора. Перше, що встановлено на тракторі, — це передня навіска та передній ВВП (швидкість обертання хвостовика: переднього — 540 та заднього — 540, 750 та 1000 об./хв), додаткові гідровиходи для можливості агрегатування його з енергонасиченим обладнанням, пневмосистема. «Діапазон потужності тракторів 100–125 к. с. вважається універсальним. Ці машини повинні мати максимальну комплектацію для виконання низки робіт у полі, на тваринницькій фермі, в комунальній сфері тощо», — говорить пан Анатолій

Крім того, трактор характеризується наявністю комфортної кабіни з відміними оглядовістю та шумоізоляцією. Тут установлено аудіосистему, клімат-контроль, пневматичне сидіння оператора (з підігрівом), камеру заднього огляду тощо. Також слід зауважити, що кабіна кріпиться до остова трактора за допомогою пневматичних амортизаторів. Це сприяє додатковому комфорту оператора під час роботи. Комплектація та оснащення кабіни — на рівні світових аналогів.

Слід зауважити, що на тракторі використовується роздільна гідравлічна система. Тобто КПП має власну ванну для оливи, а гідравлічна система — теж має свою, що дуже важливо для українських реалій. Адже часто трапляються випадки, коли під час приєднання причіпного чи навісного сільськогосподарського обладнання застаріла та забруднена олива потрапляє в гідромеханічну систему трактора, що призводить до передчасного виходу з ладу вузлів КПП (якщо ми маємо одну ванну) та потребує заміни великої кількості оливи.

Для спрощення налаштування причіпного або навісного обладнання задній навісний механізм трактора має гідравлічний центральний і правий бічний гвинт, що значно спрощує приєднання та агрегатування трактора з причіпним знаряддям і дає можливість їхнього швидкого налаштування навіть під час роботи.

«На сьогодні в Україні реалізовано близько 38 одиниць тракторів ArmaTrac різних модифікацій. Ми пропонуємо їх із потужністю двигуна від 50 до 110 к. с. І сказати, яка модель користується найбільшою популярністю, не можна — всі вони є затребуваними. За два роки, що ми реалізовуємо ці трактори в Україні, практично жодних нарікань на їхню конструкцію та роботу немає. Як правило, технічні проблеми, що виникають із тракторами, пов’язані з людським фактором. Причому я не говорю про поломку вузлів чи агрегатів трактора. Наприклад, трактори мають велику площу засклення, що, з одного боку, добре, адже сприяє відмінній оглядовості під час роботи, а з другого — наші оператори по своїй халатності звикли тримати інструменти чи якісь допоміжні засоби прямо під ногами. Так от ці інструменти і є винуватцями пошкодження скла. Адже через контраст температур, особливо влітку, коли ззовні скло гаряче, а зсередини холодне, удар по склу внаслідок необережного поводження з інструментом може призвести до його пошкодження. Проте тут потрібно віддати належне нашим турецьким партнерам, а саме можливості гарантійної заміни пошкоджених деталей чи вузлів. Усе, що потрібно для гарантійної заміни, — це надіслати фото або відео поломаної або пошкодженої деталі, і сервіс-центр без проблем поставляє їх. Навіть розбите скло на одному з тракторів було замінено за умовами гарантії.

Найперші продані трактори в Україні вже мають наробіток понад 3 тис. мото-годин, і в них із сервісного та технічного обслуговування була лише заміна фільтрів і оливи», — зазначає Анатолій Мазур.

Продуктову лінійку компанії доповнили агрегати для виконання ґрунтообробітку (культиватори, фрези, аератори), кормозмішувачі для невеликих ферм і фронтальні навантажувачі з різноманітним навісним обладнанням (звичайні та палетні вила, відрізні ковші для вибирання силосу, лопати тощо).

Сьогодні продукція компанії реалізовується як за допомогою власної мережі, так і компаній субдилерів, які в цілому покривають послугами практично всі регіони України. На сьогодні гарантія на трактори становить один рік або 1 тис. мото-годин. Щоправда, ведуться перемовини стосовно надання гарантії на 2–3 роки.

Алі Озполат, регіональний менеджер Erkunt Tractor Ind. Inc:

— Наша компанія входить до ТОП-100 кращих компаній у Туреччині, які найбільше інвестують у дослідження та розробки. Erkunt Tractor Ind. Inc на внутрішньому ринку реалізує свою продукцію під однойменною назвою Erkunt, проте на міжнародній арені з 2007 року трактори пропонують під торговою маркою «ArmaTrac».

Сьогодні на внутрішньому та міжнародних ринках ми щороку реалізовуємо понад 60 тис. тракторів. Із компанією «МазурТехСервіс» ми працюємо не так давно, але наразі дуже задоволені співпрацею. Адже продажі техніки з кожним роком зростають. Звісно, хотілося б продавати більше продукції в Україні, адже тут просто величезний ринок, який потребує високоякісного обладнання. Цього року був план продати близько 30–40 одиниць техніки. Але політична ситуація в Україні та можливе відкриття ринку землі внесли свої корективи. Проте ми віримо в нашу продукцію і впевнені, що після проведених в Україні реформ з кожним роком її популярність та продажі лише зростатимуть.

Алі Озполат, регіональний менеджер Erkunt Tractor Ind. Inc:

Сьогодні багато хто говорить про виробництво гібридних тракторів або повністю на електротязі. Звісно — це майбутнє, над чим уже починають працювати наші конструктори, але в найближчих планах серійного виробництва таких агрегатів у нас немає. На цій виставці ми представили найпотужнішу модель трактора з нашої лінійки, подальшу свою роботу концентруватимемо саме на конструюванні та виробництві ще потужніших машин, власних двигунів до них і трансмісій.

 

А. Сухина

a.sukhina@univest-media.com

 

Джерело: Пропозиція - Головний журнал з питань агробізнесу
https://propozitsiya.com/ua/armatrac-bilshe-potuzhnosti-ta-innovaciy